Ortodoncja w Przychodni S-Clinic 

Mamy bardzo dobrą informację dla naszych Pacjentów! W Przychodni Stomatologicznej S-Clinic Jerzy Susuł rozszerzamy ofertę o leczenie z zakresu ortodoncji dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zapraszamy do rejestrowania wizyt u lek. stom. Anny Bereś. 

Ortodoncja to leczenie wad zgryzu. Jednak trudno zaprzeczyć, że w większości przypadków oprócz tego, że chodzi o nasze zdrowie, to dla Pacjentów najistotniejsza pozostaje kwestia estetyczna. W końcu piękny uśmiech dodaje nam pewności siebie i sprawia, że czujemy się po prostu wyjątkowo. 

Nie możemy jednak pominąć kluczowego aspektu leczenia ortodontycznego. Właściwy zgryz i proste zęby, to przede wszystkim mniej problemów w jamie ustnej,  mniej odkładającego się kamienia, a do tego poprawna wymowa. To wszystko sprawia, że nowoczesne leczenie ortodontyczne ma ogromny sens i w wielu przypadkach, niezależnie od wieku, potrafi wiele odmienić nie tylko w naszym samopoczuciu, ale także w kondycji naszej jamy ustnej. 

Dla naszej Przychodni uruchomienie nowej usługi medycznej, to również poszerzenie oferty i stworzenie jeszcze lepszych warunków do leczenia naszych Pacjentów. Dzięki ortodoncji możemy powiedzieć, że posiadamy kompleksową ofertę w niemal wszystkich obszarach stomatologii. W ten sposób nasi Pacjenci w jednym miejscu otrzymają pełną opiekę i szansę na lepsze zdrowie. 

Zapraszamy do telefonicznego umawiania wizyt ortodontycznych u lek. stom. Anny Bereś:

  • +48 603 910 966

Wróć do głównej strony naszego serwisu i poznaj naszą całą ofertę – TUTAJ.